Uživatelský panel Přihlášení Registrace

O kroužku

Kroužek fyziky pořádá již tradičně Katedra didaktiky fyziky na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy, vedoucími jsou RNDr. Mgr. Vojtěch Žák, Ph.D. a Mgr. Václava Kopecká.
Na kroužku se zabýváme nejrůznějšími tématy - od teorií moderní fyziky (např. speciální teorie relativity) až po sestrojování jednoduchých mechanických věciček - jako je např. mechanická housenka, lodička na reaktivní pohon atd. Můžete přijít s vlastním tématem, do kterého se pak můžeme společně ponořit :-) Experimentujeme, vyrábíme, chodíme na exkurze a vědecká pracoviště, zveme si vědce na přednášky, počítáme, přemýšlíme, divíme se... zkrátka děláme to, co nás baví! Můžete se přesvědčit nahlédnutím do našeho archivu...

Kroužek je zdarma, dobrovolný a nezávazný. Určen je především pro středoškoláky, ale rádi uvítáme zájemce ze všech věkových kategorií.
Obvyklé místo konání kroužku je v areálu matfyzu v Tróji u zastávky Kuchyňka - vysoká budova T, 7. patro. Případná jiná místa konání se objeví v informacích na úvodní straně.

Kontakty

RNDr. Mgr. Vojtěch Žák, Ph.D. - vedoucí E-mail zak.vojtech@seznam.cz Mobil 737 832 210
Mgr. Václava Kopecká - vedoucí E-mail vkopecka@centrum.cz Mobil 608 502 725
Jakub Kutílek - správce webu E-mail admin@krouzekfyziky.cz E-mail jk@jakubkutilek.cz
obecné kontakty E-mail kf@krouzekfyziky.cz